06 грудня 2019 р. НФаУ взяв участь у ІІІ Медико-правовому форумі «Конституційні засади медичної реформи в Україні»

06 грудня 2019 р. завідувачка кафедри організації та економіки фармації НФаУ проф. Немченко А.С. разом із доц. Назаркіною В.М., доц. Поповою І.А., ас. Лебедин А.М. та здобувачами вищої освіти за новою програмою «Оцінка технологій охорони здоров’я» взяли участь у ІІІ Медико-правовому форумі «Конституційні засади медичної реформи в Україні», що проходив за сприяння ОБСЄ на базі Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого. У ході роботи форума було обговорення актуальних проблем правового регулювання різних аспектів реформування системи охорони здоров’я.

Проф. Немченко А.С. виступила в якості експерта на панельній дискусії «Правові засади реформування фармацевтичної діяльності» з питань регулювання доступності лікарських засобів шляхом впровадження ефективних механізмів ціноутворення, оцінки медичних технологій, проблем і перспектив впровадження паралельного імпорту тощо.