06 листопада 2020 р. відбувся онлайн семінар «Особливості викладання дисципліни «Аналітична хімія» на кафедрі аналітичної хімії та аналітичної токсикології НФаУ в умовах кредитно-модульної системи»

Семінар з міжнародною участю був проведений кафедрою аналітичної хімії та аналітичної токсикології НФаУ.

У роботі взяли участь співробітники кафедр аналітичної хімії та аналітичної токсикології НФаУ, аналітичної хімії Ташкентського фармацевтичного інституту, Ташкентського педагогічного інституту – загалом 31 особа.

Доповідь «Особливості викладання дисципліни «Аналітична хімія» на кафедрі аналітичної хімії та аналітичної токсикології НФаУ в умовах кредитно-модульної системи» була зроблена професором І. С. Гриценком. Доповідь викликала жваве обговорення між науковцями НФаУ і ТашФІ.