06 лютого 2019 р. НФаУ взяв участь у профорієнтаційному заході «Професія твоєї мрії» м. Ізюм, Харківська область

«Патофізіологія хвороб цивілізації» –  так називається практичне заняття,  з демонстрацією макетів модельних патологій органів та визначення нітратів в овочах та фруктах, як одного із чинників що призводить до токсичного ураження печінки. Його презентував НФаУ для школярів на профорієнтаційному заході «Професія твоєї мрії»,  що пройшов в приміщенні Міського палацу культури за сприянням Харківського обласного центру зайнятості, місцевих органів влади та  Ізюмського міськрайонного  центру зайнятості.

Метою даного заходу є орієнтація на набуття професій та спеціальностей, які користуються попитом на ринку праці, мотивація учнівської молоді до свідомого вибору актуальних та сучасних професій, запобігання помилкам при виборі професії, ознайомлення учнів з реаліями ринку праці, різними шляхами оволодіння професіями.

В заході взяло участь 575 учнів закладів загальної середньої освіти, які отримали  інформацію про вступну кампанію 2019 року.