06 травня 2019 р. у НФаУ зустрічали делегацію фармацевтичного факультету Медичного університету Варни (Болгарія)

Візит, який відбувається у рамках програми «Erasmus+ administrative staff mobility», триватиме з 6 по 10 травня. Делегація прибула у складі двох осіб – декану фармацевтичного факультету Медичного університету Варни Міглени Колевої-Стоєвої (Miglena Koleva-Stoeva) та співробітника деканату фармацевтичного факультету Анни Деневої (Anna Deneva). До болгарських колег з привітанням звернувся перший проректор НФаУ А. І. Федосов. Він ознайомив їх з історією та стратегією розвитку університету, його досягненнями та планами. Після офіційної частини гості завітали до деканату факультету з підготовки іноземних громадян та деканату фармацевтичного факультету.