07-09 жовтня 2020 р. у спортзалі фізкультурно-оздоровчого комплексу НФаУ відбулися спортивні змагання

Юнаки 1 та 2 курсів Національного фармацевтичного університету взяли участь у змаганнях, присвячених Дню захисника України.

Програма змагань складалася з подолання смуги перешкод : біг із елементами вправ на координацію рухів, біг із обтяженням, підіймання гирі, тяга штанги.

За кращими показниками техніки виконання вправ та з урахуванням найкращого часу подолання смуги перешкод місця розподілилися так:

1 місце – Лев Завадський (1 курс, факультет медико-фармацевтичних технологій, освітня програма «Ветеринарна медицина»)
2 місце – Дмитро Кузьмін (1 курс, факультет фармацевтичних технологій та менеджменту, освітня програма «Технологія фармацевтичних препаратів»)
3 місце – Артур Гезун (2 курс, фармацевтичний факультет, освітня програма «Фармація»)