08 лютого 2020 р. у Національному фармацевтичному університеті пройшов День відкритих дверей

Перший в 2020 році День відкритих дверей у Національному фармацевтичному університеті відбувся.

Відкрила захід проректор з науково-педагогічної роботи проф. Т.В. Крутських, відзначивши у виступі переваги освіти у профільному закладі вищої освіти, розповіла про умови навчання, матеріально-технічну базу, професорсько-викладацький склад, а також підкреслила високі показники працевлаштування випускників НФаУ.

Майбутні вступники дізналися про правила прийому університету, ознайомилися з напрямами підготовки, особливостями вступних випробувань, поспілкувалися і сфотографувалися з позитивними, енергійними студентами НФаУ.

Для гостей відбулися заходи і на кафедрах: аналітичної хімії, ботаніки, косметології і аромології, технології ліків.

У Музеї історії НФаУ відвідувачів ознайомили з історією та традиціями університету, продемонстрували експонати, розповіли історії їх «життя», на останок запросили до студентського ресторану «Misce. Da. Signa».