09 листопада 2018 р. у НФаУ проведено засідання «Школи супервайзера СУЯ» для завідувачів кафедр

Особливу увагу приділено обговоренню питань щодо вимог договірної роботи та антикорупційної програми Національного фармацевтичного університету.

У своєму виступі начальник юридичного відділу Р.М. Гандзьошин розглянув особливості підготовки основних видів угод, що укладаються НФаУ: договорів про закупівлю товарів, робіт та послуг; про надання платних послуг (освітніх, науково-технічних тощо); договорів про співробітництво, про передачу (розподіл) авторських прав.

Виступ уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Д.Ю. Тарасенко був зосереджений на обговоренні інформації про законодавчі обмеження для посадових осіб університету. Розглянуто поняття «потенційний конфлікт інтересів», визначено алгоритм дій керівника у зв’язку із встановленням наявності конфлікту інтересів та відповідальність за вчинення правопорушень, пов’язаних із корупцією.

Заплановано проведення практичного заняття з використанням технології Case-study за темою «Дотримання вимог антикорупційної програми Національного фармацевтичного університету».

У роботі школи взяли участь: проректор з НПР Т.В. Крутських, в.о. завідувача науково-методичної лабораторії з питань фармацевтичної освіти МОЗ України А.Б. Ольховська, начальник планово-фінансового відділу К.М. Куріло, начальник відділу з організації закупівель та МТП Н.М. Коляда, 42 завідувача кафедр та їх заступники, завідувачі науково-дослідних лабораторій НФаУ, співробітники відділу управління якістю.

Print Friendly, PDF & Email