09 вересня 2021 р. Національний фармацевтичний університет відвідала делегація Ташкентського фармацевтичного інституту (Ташкент, Узбекистан)

У рамках 100-річного ювілею 09 вересня до Національного фармацевтичного університету завітали з робочим

візитом ректор Ташкентського фармацевтичного інституту Різаєв Камал, проректор з практичної роботи Ташкентського фармацевтичного інституту Ганієва Хілола та завідувач кафедри технології лікарських форм Ташкентського фармацевтичного інституту Карієва Єкут.

На зустрічі ректор Національного фармацевтичного університету Алла Котвіцька та ректор Ташкентського фармацевтичного інституту Різаєв Камал підписали угоду про співробітництво й обговорили питання подальшої співпраці в сфері освіти і науки.