09 жовтня 2019 р. пройшло перше заняття «Школи супервайзера СУЯ» для керівників структурних підрозділів/процесів НФаУ

Стратегічні напрямки діяльності Національного фармацевтичного університету та задачі на 2019/2020 н.р. презентував Перший проректор з науково-педагогічної роботи, представник керівництва з якості Федосов А. І.

Тренінговий блок щодо розробки програми дій структурного підрозділу відповідно до Стратегічного плану НФаУ на 2019-2025 рр, представив головний аудитор Лебединець В. О.

Кореляція планів роботи структурних підрозділів на 2019/2020 н.р. відповідно до окреслених задач була представлена начальником відділу управління якістю Назарко О. І.

У роботі «Школи супервайзера СУЯ НФаУ» взяли участь 26 керівників структурних підрозділів/процесів, внутрішні аудитори та співробітники відділу управління якістю.