10 – 12 листопада 2013 р. відбувся робочий візит делегації представників компанії «Інтерфармакс», яка працює на фармацевтичному ринку Білорусі

До складу делегації увійшли:

11.11.2013 візит делегаціїкомпанії « Інтерфармакс» в НФаУ 1• Жуковська Марія Анатоліївна – заступник директора по роботі з персоналом

• Пучков Андрій Павлович – заступник директора з фармацевтичним питань

• Аврамова Світлана Миколаївна – провідний спеціаліст з навчання персоналу косметичного асортименту (випускниця НФаУ-2009 , спеціальності «Технологія парфюмерно – косметичних засобів»)

• Григор’єва Ольга Володимирівна – начальник відділу по роботі з персоналом.

11.11.2013 візит делегаціїкомпанії « Інтерфармакс» в НФаУ 3Головною метою візиту стало налагодження співробітництва з Національним фармацевтичним університетом у сфері підготовки кадрів для компанії.

Відбулася зустріч представників компанії з ректором НФаУ чл.-кор . НАН України , доктором хімічних , доктором фармацевтичних наук , професором В. П. Черних , проректором з міжнародних зв’язків , доктором медичних наук, професором С. Б. Поповим , деканом медико-фармацевтичного факультету , доктором біологічних наук , професором О. І. Набокою , зав. кафедрою клінічної фармакології та клінічної фармації , доктором медичних  наук  професором І. А. Зупанцем, зав. кафедрою технології парфумерно-косметичних засобів , доктором фармацевтичних наук , професором А.Г. Башура, директором коледжу НФаУ, доцентом Т.С.Прокопенко.

У ході зустрічі розглядалися актуальні питання двостороннього співробітництва. Відбулася зустріч студентів п’ятих курсів спеціальностей «Фармація» , «Клінічна фармація» та «Технологія парфумерно-косметичних засобів” з потенційними роботодавцями.