10 грудня 2015 р. на кафедрі біотехнології відбулося святкування Дня біотехнолога НФаУ

На кафедрі біотехнології 10 грудня 2015 р. було проведено щорічний захід День біотехнолога НФаУ, в якому брали участь студенти 4 курсу спеціальності «Біотехнологія». Даний захід було започатковано 7 грудня  2001 року за ініціативою студентів першого випуску спеціальності.

На святкуванні були присутні проректор з наукової роботи Крутських Т.В., декан факультету промислової фармації, управління та адміністрування Здорик О.А., працівники деканату, завідувач кафедри Стрельников Л.С. і викладачі кафедри біотехнології.

Святкування розпочалося з привітання О.А. Здорика, який поздоровив майбутніх бакалаврів, розповів про перспективи їх майбутньої професійної діяльності, побажав успіхів у навчанні, здоров’я та натхнення.

Т.В. Крутських у своєму виступі висловилась про можливість подальшого навчання студентів у магістратурі, побажала успіхів у цьому.

Завідувач кафедри Л.С. Стрельников згадував про етапи навчання студентів цього року випуску, акцентуючи увагу на найбільш значних подіях їх навчальної, практичної, наукової та позааудиторної активності.

Кожен студент отримав від кафедри пам’ятний сувенір, присвячений цьому дню, і солодкі подарунки.

У рамках цьогорічного проведення Дня біотехнолога пройшов концерт, підготований студентами, святковий фейєрверк та дружня вечеря.

Усі присутні – студенти, гості, викладачі – отримали заряд бадьорості та впевненість у наступних навчальних та трудових перемогах.

10.12.15. den biotehnologa 1 10.12.15. den biotehnologa 2 10.12.15. den biotehnologa 3 10.12.15. den biotehnologa 4 10.12.15. den biotehnologa 5 10.12.15. den biotehnologa 6 10.12.15. den biotehnologa 7 10.12.15. den biotehnologa 8 10.12.15. den biotehnologa 9