10 грудня 2019 р. розпочав роботу 3-денний навчальний семінар «Системи екологічного менеджменту та енергоменеджменту у відповідності з міжнародними стандартами ISO 14001:2015 та ISO 50001:2018»

Навчання персоналу, яке ініційовав ректор Національного фармацевтичного університету, професор Котвіцька Алла Анатоліївна, проходить у співробітництві з компанією «АРТ-БІЗНЕС ЛТД» під керівництвом генерального директора Пилипенко Володимира Петровича.

Університет здійснює запровадження еко- та енергопрограм у відповідності до Стратегічних цілей НФаУ на 2019-2025 рр.

Метою семінару є підготовка «дорожньої» карти заходів щодо впровадження екологічних аспектів та енергетичних засад для створення ефективної системи управління якістю зазначених процесів.

Програма семінару передбачає проведення об’єднаного засідання «Наради-семінару з якості» для завідувачів кафедр та «Школи супервайзера СУЯ» для керівників структурних підрозділів/процесів НФаУ.

Бажаємо учасникам навчального семінару плідної та результативної роботи за актуальними напрямами розвитку університету.