10 квітня 2019 р. НФаУ взяв участь у профорієнтаційному заході “Професія твоєї мрії” смт. Малинівка, Харківської області

З метою інформування старшокласників району про професії і шляхи їх набуття, про права молоді при вступі у навчальні заклади та реальні потреби ринку праці фахівці смт. Малинівка Чугуївського району філія Харківського обласного центру зайнятості провела профорієнтаційний захід «Професія твоєї мрії», у якому взяв участь Національний фармацевтичний університет.

Загалом до профорієнтаційного заходу долучилось близько 400 учнів. В рамках заходу викладачами Національного фармацевтичного університету школярам і всім відвідувачам були продемонстровані зразки сучасних лікарських форм промислового виробництва: ін’єкційні, інфузійні розчини, спреї, аерозолі, різноманітні форми таблеток. Крім того, для школярів було проведено майстер-клас з виробництва мікрокапсул крапельним методом. Презентація нашого університету викликала велику зацікавленість: школярі мали змогу власноруч провести досліди, які застосовуються у фармації при виготовленні м’яких лікарських препаратів. Всі бажаючи отримали інформаційно-презентаційні матеріали про Національний фармацевтичний університет.

image_pdfimage_print