10 листопада 2016 р. до Харкова прибула делегація Посольства Республіки Узбекистан в Україні на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Узбекистану паном Абдуалієвим Алішером Хабібулайовичем та Консулом Посольства паном Насировим Азізом Аброровичем.

Під час візиту до «студентської столиці України» представники Посольства відвідали провідні навчальні заклади Харкова, в яких навчаються громадяни Узбекистану, в тому числі й Національний фармацевтичний університет.

Делегація Посольства зустрілася з керівництвом університету, а саме: з ректором НФаУ, академіком В.П. Черних, проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародних зв’язків), професором С.Б. Поповим та деканом факультету з підготовки іноземних громадян, доцентом В.Д. Горячим.

Під час зустрічі було обговорено наступні питання:

• розширення співпраці між нашими країнами, зокрема в галузі освіти, створення сумісних програм «подвійні дипломи»;
  • навчання узбецьких громадян в НФаУ, питання та проблеми;

Програма візиту передбачала також зустріч із громадянами Республіки Узбекистан, що навчаються в НФаУ, під час якої обговорювались питання:

• відкриття виборчого пункту в м. Харкові для можливості голосування під час прийдешніх Президентських виборів;
  • презентування сайту, створеного насамперед саме для громадян Узбекистану, що навчаються у ВНЗ України.

[uptolike]