10 лютого 2016 р. в методичному кабінеті відбувся семінар для методистів кафедр «Інформаційна обізнаність – важливий чинник педагогічної культури»

Семінар продовжував цикл заходів методичного кабінету «Методист кафедри – формула успіху».

У семінарі взяли участь співробітники методичного кабінету, Наукової бібліотеки та видавничого центру НФаУ. Питання семінару були присвячені науково-методичному комплексу дисциплін, порядку підготовки та видання навчально-методичної літератури і шляхам взаємодії кафедр та бібліотеки стосовно забезпечення літературою навчального процесу.

Захід відвідали методисти всіх кафедр НФаУ.