10 травня 2019 р. закінчився візит болгарських фармацевтів до НФаУ

Декан фармацевтичного факультету Медичного університету Варни Міглена Колева-Стоєва та співробітник деканату фармацевтичного факультету Анна Денева відвідали Національний фармацевтичній університет у рамках співпраці за програмою академічної мобільності «Erasmus+ administrative staff mobility». Захід тривав з 6 по 10 травня 2019 р.

Під час прибування делегація фармацевтичного факультету Медичного університету Варни мала насичений графік. Ознайомившись з роботою навчально-методичної лабораторії з питань фармацевтичної освіти, відділу управління якістю та психологічної служби університету гості відвідали медико-біологічний та хіміко-технологічний корпуси НФаУ. Болгарські науковці мали за мету тривале спілкування з колегами, представниками певних кафедр НФаУ. Їх цікавила діяльність та досвід кафедр біохімії та фармакології, які є старішими за аналогічні кафедри Медичного університету Варни. Наприклад, кафедра фармакології НФаУ веде свою історію з 1924 р. та майже століття є опорною кафедрою, центром наукової та методичної роботи НФаУ.

Останній день болгари провели у хіміко-технологічному корпусі НФаУ на кафедрах фармацевтичної хімії, медичної хімії, фармакогнозії, хімії природних сполук. Особливий інтерес у гостей викликала науково-дослідна лабораторія з якості лікарських засобів НФаУ, задача якої забезпечення розробки та впровадження нових методів аналізу лікарських засобів, а також удосконалення діяльності системи контролю якості лікарських засобів в Україні.

Перший проректор НФаУ Федосов А.І., звертаючись до болгарських колег, підсумував результати візиту та наголосив на важливості продовження співпраці університетів у майбутньому.

Print Friendly, PDF & Email