11-12 листопада 2021 р. відбулася VI Міжнародна науково-практичної конференція «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії»

11-12 листопада кафедрою заводської технології ліків та кафедрою технології ліків НФаУ було проведено VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії».

Конференцію внесено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій на 2021 р. (Посвідчення № 418 Українського інституту науково-технічної і економічної експертизи від 16 вересня 2020 року).

Основні напрями роботи конференції:

• Проблеми та перспективи створення лікарських препаратів різної спрямованості дії (лікувально-косметичних, гомеопатичних та ветеринарних).
  • Сучасна технологія екстемпорального виготовлення ліків.
  • Оптимізація технологічних процесів створення лікарських препаратів у різних лікарських формах.
  • Технологія та контроль якості парфумерно-косметичних засобів.
  • Інформаційні технології і автоматизація наукових досліджень з розробки лікарських засобів.
  • Створення нутрицевтичних засобів та виробів медичного призначення.
  • Дослідження і стандартизація біологічно активних сполук.
  • Організаційно-економічні аспекти діяльності фармацевтичних підприємств у сучасних умовах.
  • Маркетингові дослідження сучасного фармацевтичного ринку.
  • Фармакологічні дослідження біологічно активних речовин.
  • Нанотехнології у фармації.
  • Сучасна біотехнологія.

Конференція проводилася у двох форматах: в режимі on-line (усна доповідь, стендова презентація з публікацією матеріалів) або заочно (тільки публікація). Пленарне засідання проводилося у режимі Zoom-конференції.

У роботі конференції взяли участь представники України, Грузії, Узбекистану: Київського національного університету технологій та дизайну, ПрАТ “Фарамацевтична фірма “Дарниця”, ЛНМУ імені Данила Галицького, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, ВНМУ ім.М.І. Пирогова, Дніпровського державного аграрно-економічного університету, Житомирського базового фармацевтичного фахового коледжу Житомирської обласної ради, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Івано-Франківського національного медичного університету, Запорізького державного медичного університету, НУБіП України, ІПКСФ НФаУ, Фахового коледжу НФаУ, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Tbilisi State Medical University, ashkent Pharmaceutical Institute.

Гіперпосилання

Електронний варіант збірника матеріалів конференції, інформаційні матеріали, постерні доповіді та сертифікати будуть  розміщені на сайтах: Кафедра заводської технології ліків та Кафедра технології ліків