11-12 січня 2017 р. студія бального танцю «Нон-стоп» культурного центру НФаУ взяла участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Різдвяна коляда» у м. Миргороді

11-12 січня гоголівська перлина місто-курорт Миргород гостинно зустрічав учасників Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Різдвяна коляда» з Німеччини, а також усіх куточків України. Фестиваль проводили за наступними номінаціями – естрадний, народний та класичний вокал, спортивно-бальні, естрадні та народні танці, театральний жанр.

Національний фармацевтичний університет представляла студія бального танцю «Нон-стоп» (керівники – А.В. Бондарєв, О.С. Лісняк) у наступному складі:

1. Ємець Марина Олегівна, студентка 2 курсу, 8 групи, фармацевтичного факультету № 1
  2. Каменєва Юлія Віталіївна, студентка 4 курсу, групи ССО-2, фармацевтичного факультету № 3
  3. Кисельова Катерина Євгенівна, студентка 1 курсу, 1 групи, фармацевтичного факультету № 1
  4. Піддуда Дар’я Ігорівна, студентка 3 курсу, групи М-1, факультету промислової фармації, менеджменту та адміністрування
  5. Снегирьова Дар’я Володимирівна, аспірант 1 року навчання
  6. Устинова Анастасія Олександрівна, студентка 2 курсу, 1 групи, фармацевтичного факультету № 1.

Дівчата майстерно виконали два яскравих номери та вибороли І місце серед виконавців спортивно-бальних танців.

Вітаємо студію бального танцю «Нон-стоп» із перемогою та бажаємо подальших творчих здобутків у новому році!