11-13 квітня 2013 року НФау приймав участь в 23 Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2013»

Міністерство освіти і науки України, Академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України і Київський молодіжний центр праці 11-13 квітня 2013р. у приміщенні  Палацу Мистецтв «Український дім»  проводили

23 Міжнародну виставку «Освіта та кар‘єра – 2013»

(м. Київ, вул. Хрещатик,2) .

В рамках Міжнародної виставки «Освіта та кар‘єра – 2013» проводилась Міжнародна виставка «Освіта за кордоном»

На відкритті були присутні: заступник Міністра освіти і науки України Дніпров Олексій Сергійович, Президент Національної академії педагогічних наук України, Президент Товариства «Знання» України Кремень Василь Григорович, Заступник голови Київської міської державної адміністрації Корж Віктор Петрович, Надзвичайний  і Повноважний  Посол  Польщі  в Україні Генрик Літвін, Другий секретар Посольства Чеської Республіки в Україні, Директор Чеського центру у Києві Дагмар Остржанська.

На двох поверхах Українського дому розмістилася широкомасштабна експозиція виставки, на якій були представлені більше 200 учасників.  Україну представляли понад 100 навчальних закладів різних рівнів і форм власності з 25 регіонів, наукові установи, методичні центри, міжнародні установи і представництва, видавництва.

У  виставці взяли участь і представили свої експозиції 71 вищий навчальний заклад з   Греції, Франції, Польщі, Литви, Австрії, Америки, Кіпру, Росії, Німеччини, Чехії, Ізраїлю, Великобританії, Мальти, Латвії, Туреччини.

З експозицією Національного фармацевтичного університету ознайомився Заступник голови Київської міської державної адміністрації Корж Віктор Петрович. Його цікавили розробки нашого університету в галузі створення нових оригінальних лікарських засобів, які були представлені на виставці.

Профорієнтаційна робота проводилась з учнями  шкіл Києва та їх батьками, на стенді НФаУ було роздано більше 200 інформаційних комплектів.

За участь в конкурсах на цій виставці  НФаУ був відзначений наступними нагородами:

1. Гран-Прі у номінації «Науково-дослідна діяльність навчального закладу»

11-13.04.2013 Освіта та кар'єра - 2013_5

2. Золота медаль у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології»

11-13.04.2013 Освіта та кар'єра - 2013_4

3. Подяка ректору Черних Валентину Петровичу  «За багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти України»

Нагороди вручали: Заступник Міністра освіти і науки України Дніпров Олексій Сергійович і Президент Національної академії педагогічних наук України, Президент Товариства «Знання» України Кремень Василь Григорович.