11 березня 2016 р. відбувся святковий концерт «Весняні варіації про кохання»

Весна, кохання, натхнення … Кожне з цих слів пов’язане з жінкою – красивою, чарівною, неповторною і незамінною. Всі чоловіки НФаУ старанно готувалися, вітали і дивували своїх прерасний колег. Ось і Олена Петрівна Москаленко разом з творчими колективами Культурного центру НФаУ підготували до 8 березня святковий концерт.

Стартувало свято запальною композицією «Експресія» у виконанні ансамблю естрадного танцю «Paradise», після закінчення якої з привітаннями та побажаннями творчих успіхів всій прекрасній половині НФаУ виступила заступник голови Обласного профспілкового комітету працівників охорони здоров’я України в Харківській області Тетяна Борисівна Пустовойт і урочисто вручила ансамблю Свідоцтво та Постанову про підтвердження Почесного звання «Народний аматорський колектив профспілок України». Так тримати, дівчата! І не здавати позиції!

З теплими словами привітання звернувся до всіх студенток та співробітниць НФаУ проректор з виховної роботи Олександр Сергійович Кухтенко. До речі, несподівано для себе і для всіх глядачів, Олександр Сергійович став активним учасником незвичайного конкурсу, в якому Олена Петрівна експромптом організувала привітання від чоловіків-глядачів для всіх дівчат. Вийшло весело і неординарно!

Варіації про кохання в цей день були напрочуд різноманітні: ніжні і ліричні у студії сучасного танцю «Only first», зухвалі у студії естрадної пісні «Ексклюзив», нестримні у студії бального танцю «Non stop», жваві у ансамблю народної пісні «Гердан». Жартів, дружніх шаржів і посмішок додали до насиченої любов’ю атмосфери концерту команди КВК «ХХХL» і «Отпечатки». А Дмитро Винник прикрасив свято рок-музикою і красивою піснею Джоржа Майкла «Безудержный шепот».

У фіналі свята учасники концерту виконали пісню-побажання:

Пусть к вам придет
Этой весною с солнцем и песнями
Счастье придёт!
Вместе с любовью яркой, волшебною
В дом к вам придёт!
И будут улыбки, нежные взгляды
Любви вам, друзья!
Успехов, друзья!
И счастья, друзья!
Встретишь любовь
Ты только верь, обязательно встретишь
Большую любовь!
Много красивых и ярких моментов
С нею придёт!
Мы пожелаем шальных поцелуев!
Красивой любви! Себе позови
Счастья, любви!

припев:

Пусть в ожидании весны сильнее и чаще забьются сердца!
Пусть вашей светлой любви не будет конца!
Пусть в ожидании нового счастья приходят красивые сны!
Мира, надежды, удачи и вечной любви!

Шукайте і створюйте свої варіації про кохання!

А Культурний центр чекає на Вас на наступному концерті, який відбудеться 1 квітня!

Print Friendly, PDF & Email