11 листопада 2022 р. кафедрою управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено науково-практичний семінар до Всесвітнього тижня якості «Якість очима студентів».

11 листопада 2022 р. проведено науково-практичний семінар до Всесвітнього тижня якості «Якість очима студентів»Всесвітній день якості відзначається щорічно в другий четвер листопада в багатьох країнах світу. Це свято було створено за ініціативою Європейської організації якості, а незабаром ідея була підтримана і Організацією Об’єднаних Націй. З’явився День якості в 1990 році.

Проблема підвищення якості результатів людської діяльності в усіх галузях виробництва, науки та освіти є найпріоритетнішою проблемою світової цивілізації.

Доповідачами семінару були професори, фахівці-практики та здобувачі вищої освіти Національного фармацевтичного університету.

11 листопада 2022 р. проведено науково-практичний семінар до Всесвітнього тижня якості «Якість очима студентів»З актуальним докладом виступила кандидат фарм. наук, заступник директора з питань якості, Вiкторiя Лiтка, щодо досвiду практичної роботи уповноваженої особи з якостi.

11 листопада 2022 р. проведено науково-практичний семінар до Всесвітнього тижня якості «Якість очима студентів»В рамках семінару здобувачами вищої освіти за ОП «Менеджмент», ОП «Якість, стандартизація та сертифікація» було розглянуто актуальні проблеми якості освіти. Відзначено, що проблема якості вищої освіти є багатовимірною категорією, яка охоплює всі характеристики освітньої діяльності, і її вирішення значною мірою залежить від системності у вирішенні поставлених завдань. Системи контролю якості мають відповідати визначеним міжнародним нормам та правилам і стати важливим засобом вирішення загальних проблем економічного та соціального розвитку.

11 листопада 2022 р. проведено науково-практичний семінар до Всесвітнього тижня якості «Якість очима студентів»Учасники семінару відзначили, що вимогою часу стає підготовка фахівців нової якості – здатних творчо мислити, швидко орієнтуватися в сучасному насиченому інформаційному просторі, приймати нестандартні рішення, вчитися і розвиватися протягом усього життя, а головне – бути патріотами рідної землі.

11 листопада 2022 р. проведено науково-практичний семінар до Всесвітнього тижня якості «Якість очима студентів»У доповідях здобувачів вищої освіти за ОП «Менеджмент», також було зазначено, що підвищення якості життя населення сьогодні є стратегічним пріоритетом розвитку суспільства. Особлива увага приділяється питанням підвищення якості життя соціально вразливих верств населення, в тому числі людей похилого віку.

11 листопада 2022 р. проведено науково-практичний семінар до Всесвітнього тижня якості «Якість очима студентів»З цікавим докладом виступила здобувач вищої освіти за ОП «Якість, стандартизація та сертифікація» Альона Калужінська «Актуальність побудови системи управління безперервністю бізнесу в умовах розвитку сучасного світу».

11 листопада 2022 р. проведено науково-практичний семінар до Всесвітнього тижня якості «Якість очима студентів»Здобувач вищої освіти за ОП «Якість, стандартизація та сертифікація» Сергій Облог  доповідав про актуальні питання якості харчової продукції. З важливим докладом виступив здобувач вищої освіти ОП «Якість, стандартизація та сертифікація» Дмитро  Харченко  на тему «Якість як основна складова освітньої компоненти ОП «ЯСС».

Під час науково-практичного семінару кожний доклад жваво обговорювався, учасники задавали цікаві питання доповідачам. Доповідачі ґрунтовно відповідали. Учасники семінару констатували важливість його проведення, актуальність зазначених проблем та тенденцій у розвитку управління якістю, високий рівень підготовки та проведення заходу, а також висловили надію на подальшу плідну співпрацю, тепло подякували один одному.