11 травня 2017 р. у Міністерстві освіти та науки України відбулася нарада щодо навчання іноземців у медичних ВНЗ України

Нарада відбулася за участі Міністра освіти і науки Лілії Гриневич та в.о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

За даними МОН, медична освіта в Україні є найбільш рейтинговою на ринку освітніх послуг для іноземних студентів. Із більш ніж 64 тис. іноземців, що навчаються в Україні, майже 40% здобуває освіту за медичними спеціальностями. Сьогодні випускники-іноземці українських ВНЗ все частіше стикаються з проблемою визнання дипломів у себе на батьківщині.

Нарада керівників вітчизняних ВНЗ, де надають медичну та фармацевтичну освіту іноземцям, розглянула питання зміни вимог до вступу іноземних абітурієнтів, покращення підготовки іноземних студентів у медичних вишах України, післядипломної освіти тощо.

У нараді взяв участь ректор НФаУ, академік НАН України В.П. Черних.

Більш докладно за посиланням http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2017/05/11/liliya-grinevich-zaklikae-vidmovitis-vid-poserednikiv-vnz-mayut-rozvivati-vlasni-pidrozdili/