11 вересня 2018 р. співробітники НФаУ взяли участь у семінарі у НАПН України

11 вересня 2018 р. в м. Київ у Національній академії педагогічних наук України відбувся семінар «Створення агентств забезпечення якості вищої освіти: критерії та процедури відбору членів агентств та експертів із забезпечення якості».

У заході взяли участь директор Коледжу НФаУ  Т.С.Прокопенко   та начальник відділу управління якістю О.І. Назарко.

Під час семінару  розглянуто питання створення та функціонування Національної системи забезпечення якості вищої освіти відповідно до принципів Європейського простору та законодавства. Обговорено питання розвитку внутрішніх систем забезпечення якості закладів вищої освіти, ролі університетів та експертів з якості. Висвітлено аспекти формування таких  агентств, їх критерії та процедури відбору членів Агентства й експертів із забезпечення якості.

За підсумками  проведеного семінару співробітники НФаУ отримали сертифікати учасників.

Матеріали за темою:

Представники НФаУ взяли участь у семінарі з питань якості вищої освіти