12 березня 2016 р. відбувся день відкритих дверей НФаУ

У Національному фармацевтичному університеті  12 березня 2016 р. відбувся День відкритих дверей, під час якого абітурієнти та їхні батьки отримали змогу поспілкуватися з керівництвом університету, факультетів, кафедр та представниками приймальної комісії, а також ознайомитися з Правилами прийому на 2016 навчальний рік та й зануритися в атмосферу університетського життя.

День відкритих дверей розпочався з реєстрації учасників за напрямами їх майбутніх спеціальностей. Барвиста експозиція з докладною інформацією про НФаУ знайомила всіх, хто прийшов до університету. У холі університету гостей зустрічав студентський актив, який допомагав усім гостям зорієнтуватися в університеті. Всі абітурієнти отримали буклети з інформацією про ВНЗ.

Захід розпочався традиційною презентацією факультетів та показом відеофільмів про університет, після чого відбулася загальна зустріч з керівництвом університету та факультетів.

Відкривала декан фармацевтичного факультету №1, проф. Вишневська Лілія Іванівна. Декан факультету промислової фармації, управління та адміністрування доц. Здорик О.А., заст. декана медико-фармацевтичного факультету Очкур О.В. Також під час загальної зустрічі присутні дізналися про особливості навчання на факультетах, можливості майбутнього працевлаштування, спектр освітніх програм, за якими здійснюється підготовка фахівців в університеті та про найбільш яскраві події студентського життя..

Відповідальний секретар приймальної комісії університету Погорєлов С.В. розповів про умови прийому до Національного фармацевтичного університету в 2016 році.

Екскурсії провели на кафедрах:

• заводської технології ліків;
  • органічної хімії;
  • біотехнології;
  • фізичного виховання та здоров’я;
  • технології парфумерно-косметичних засобів.

Гості відвідали музей історії фармації України, студентське кафе, де мали можливість оцінити його роботу.