12 грудня 2019 р. відбулося спільне засідання Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства НФаУ

12 грудня 2019 р. відбулося об’єднане засідання Центральної наукової ради, Загальних зборів Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства НФаУ, у якому взяли участь 67 студентів-делегатів від гуртків СНТ кафедр НФаУ, 46 молодих вчених, а також 62 викладачі, які координують наукову діяльність та студентські наукові товариства на кафедрах.

Проректор з науково-педагогічної роботи, професор Загайко Андрій Леонідович звернув увагу всіх присутніх на важливість розвитку молодіжної науки в університеті та головні здобутки минулого навчального року, а також висловив надію на подальшу успішну співпрацю наукового відділу з кафедрами та побажав студентам, аспірантам та викладачам нових досягнень у науці.

Під час засідання було заслухано звіт про діяльність РМВ НФаУ за 2017-2019 н.р., за результатами якого Сурікову Ірину Олександрівну було переобраного шляхом таємного голосування на посаду голови РМВ терміном на 2 роки, а також затверджено новий склад робочої групи та актив Ради молодих вчених.

Також на засіданні Немировський Сергій представив звіт про діяльність СНТ НФаУ в 2018-2019 н.р. та програму кандидата на посаду Голови СНТ, яка також була підтримана присутніми шляхом таємного голосування.