12 квітня 2019 р. у НФаУ вже другий раз пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Фармація, промислова фармація”

Цього року для участі Конкурсі було подано понад 20 наукових робіт із закладів вищої освіти практично зі всіх регіонів України, проте для участі у ІІ турі було відібрано 13 найкращих робіт із 8 вишів.

Переможцями стали:

• І місце – Ханіна Наталія, Національний фармацевтичний університет, м. Харків. Науковий керівник: доцент Губарь С.М.
  • ІІ місце – Базавлук Єгор, Національний університет “Львівська політехніка”, м. Львів. Науковий керівник: доцент Конечна Р.Т.
  • ІІІ місце – Зеленюк Анастасія, Запоріжський державний медичний університет, м. Запоріжжя. Науковий керівник: професор Васюк С.І.

Спеціальним дипломом «За волю до перемоги» нагороджено Войтів Ксенію, ДВНЗ “Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського”, м. Тернопіль. Науковий керівник: доцент Шалайда М.І.