12 квітня 2019 р. вдруге у НФаУ відбулося засідання круглого столу “Актуальні питання підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 224 “Технології медичної діагностики та лікування”

12 квітня 2019 року вдруге у Національному фармацевтичному університеті на базі кафедри клінічної лабораторної діагностики, кафедри біології та кафедри мікробіології, вірусології та імунології відбулося засідання круглого столу «Актуальні питання підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування».

На засідання були запрошені директори та завідувачі провідних лабораторій та лікувальних закладів м. Харкова: лабораторії мікробіології ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України»; КП «Санепідсервіс»; ТОВ «Вектор-Бест-Україна»; КНП ХОР «Обласна клінічна лікарня»; Харківського НІЕКЦ МВС України; КДЛ КНП «Міська клінічна лікарня № 2 імені проф. О.О. Шалімова»; лабораторії «Аналітика»; ТОВ Агроген Ново»; ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України»; лабораторії медичного центру «Здоров’я»; лабораторії «Міленіум»; бактеріологічної лабораторії ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України»; ЗОЗ ТОВ «Медична лабораторія «ІНЛАБ».

У процесі зустрічі обговорювалися питання підготовки майбутніх фахівців спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування» з точки зору затребуваності і відповідності сучасним вимогам, які висуваються роботодавцями до фахівців в області лабораторної медицини.

В ході спілкування були представлені цікаві доповіді, в яких роботодавці презентували свої лабораторії, окреслили перспективи працевлаштування фахівців з лабораторної медицини, поділилися досвідом стосовно співпраці з випускниками НФаУ, висловили свої думки та побажання стосовно якості підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування».

Зустріч пройшла у теплій дружній атмосфері. В ході зустрічі було досягнуто домовленостей стосовно майбутнього співробітництва на умовах договору відносно можливості проходження практики студентами спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування» на базах провідних лабораторій м. Харкова. Учасникам круглого столу на згадку про зустріч було роздано тематичні папки з інформаційними матеріалами та канцелярські вироби з символікою НФаУ.

image_pdfimage_print