12 листопада 2021 р. Національний фармацевтичний університет приєднався до Дія

Відтепер використовувати цифрові документи у застосунку Дія може кожен вступник та студент НФаУ. Завдяки повній інтеграції автоматизованої системи управління освітнім процесом НФаУ з державним сервісом Дія відтепер можливо підтверджувати свою особу та ділитися копією цифрового документа через застосунок Дія.

12 листопада 2021 р. Національний фармацевтичний університет приєднався до Дія

Для оновлення особистих даних абітурієнта, подання документів для вступу та інших процесів в деканаті можна використовувати такі цифрові документи:

• паспорт громадянина України (у вигляді ID-картки);
  • закордонний паспорт;
  • РНОКПП громадянина України.

Як поділитися копією е-документів Дією:

1. завантажте застосунок Дія та авторизуйтесь;
  2. натисніть на необхідний документ та згенеруйте штрих-код;
  3. продиктуйте 13 цифр під штрих-кодом;
  4. підтвердіть запит на передачу даних у застосунку.

Готово! Цифрова копія потрапляє до інформаційної системи НФаУ.

Дія — це єдиний бренд, що об’єднує мобільний застосунок з доступом до цифрових документів громадян та єдиний портал державних послуг і сервісів для населення і бізнесу, що надається онлайн.

На порталі можна отримати онлайн майже 70 державних послуг, а в оновленому мобільному застосунку — доступ до 12 своїх цифрових документів та 12 послуг.
Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО),  а також міжнародний, жовтий та зелений внутрішні COVID-сертифікати.