12 листопада 2021 р. відбувся міжуніверситетський науково-практичний семінар до Всесвітнього дня якості «Якість – ключ до успіху»

12 листопада кафедрою управління, економіки та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено міжуніверситетський науково-практичний семінар до Всесвітнього дня якості «Якість – ключ до успіху».

Доповідачами семінару були викладачі Національного фармацевтичного університету, Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет», «Бериславського медичного фахового коледжу Херсонської обласної ради».

Завідувачка кафедри товарознавства НФаУ, професор Інна Баранова розглянула питання про сучасне маркування парафармацевтичних засобів, як один із критеріїв якості. Доцент кафедри менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин НТУ «ХПІ» Олена Проскурня доповідала щодо збереження клімату та енергії в містах України при реалізації Європейської ініціативи Угода мерів;

Стабільна робота клінічних лабораторій в Україні, як важлива складова, що задовольняє міжнародним вимогам якості діяльності системи охорони здоров’я країни, відіграє важливу роль у зміцненні здоров’я населення. Актуальному питанню – управлінню ризиками в медичних лабораторіях – була присвячена доповідь здобувача вищої освіти ОП «Лабораторна діагностика» НФаУ Ганни Салимонович (співдоповідачі: завілувачка кафедри клінічної лабораторної діагностики НФаУ, професор Римма Єрьоменко, доцент кафедри клінічної лабораторної діагностики НФаУ Олена Должикова).

Доцент кафедри товарознавства НФаУ Світлана Бреусова акцентувала увагу на якості товару як основі здоров’я.

Доцент кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ Юлія Братішко доповідала про актуальні питання управління соціальною відповідальністю фармацевтичного бізнесу. Соціальна відповідальність вимагає від кожного бізнесу поводитися етично, сприяти економічному розвитку та покращувати якість життя співробітників і їхніх родин, громади й суспільства загалом.

Доцент кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ Олена Ромелішвілі проаналізувала сучасний стан та тенденції розвитку органічної сертифікації в Україні.

У процесі обговорення результатів семінару учасники ухвалили рішення про продовження щорічного проведення Всесвітнього дня якості. Це і обмін професійним досвідом, і підведення підсумків, і можливість зазирнути у майбутнє.

Подробиці шукайте за посиланням:

#кафедра_управління_економіки_та_забезпечення_якості_у_фармації

Кафедра управління, економіки та забезпечення якості у фармації