12 січня 2023 року відбулася нарада кураторів академічних груп НФаУ

19 грудня 2022 р. в День Святого Миколая відбулася традиційна передноворічна зустріч ректора проф. Алли Котвіцької зі студентами 1-го курсу12 січня 2023 року відбулася нарада кураторів академічних груп НФаУ. Нараду проводила помічник ректора з виховної роботи, якості та сертифікації Ольга Назарко.

7 грудня 2022 р. відбувся онлайн-тренінг «Те, що рятує життя»Порядок денний засідання:
  • Alma mater пам’ятає: вшановували пам’ять загиблим студентам, випускникам, колегам у 2022 році.
  • Перспективи&задачі ІІ-го півріччя 2022/2023 н.р.: обговорили необхідність підведення підсумків роботи кожного куратора у червні 2023 року.
  • Портфоліо студента НФаУ: нагадування про заповнення та перевірку: портфоліо студентів має бути підтвердженним до 21.01.23 року
7 грудня 2022 р. відбувся онлайн-тренінг «Те, що рятує життя»Заходи січня 2023 року: в НФаУ заплановано:
  • ️ 13 січня – НФаУ щедрує -2023: від колядки до щедрівки
  • ️ 22 січня – відео-флешмоб #НашогоЦвітуПоВсьомуСвіту до Дня Соборності України
  • ️ 27 січня – літературний клуб НФаУ: уроки пам’яті та кіноклуб НФаУ “STUDENT CINEMA”: перегляд фільму “Життя прекрасне” до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту
  • ️ 29 січня – літературний клуб НФаУ: уроки пам’яті до Дня пам’яті Героїв Крут
Колектив служби з виховної роботи НФаУ запрошує долучатися студентів та викладачів до позанавчального життя університету.
З вірою у ПЕРЕМОЖНИЙ МИР РОЗПОЧИНАЄМО ІІ СЕМЕСТР
12 січня 2023 року відбулася нарада кураторів академічних груп НФаУ