13 червня 2019 р. на кафедрі управління та економіки фармації ІПКСФ НФаУ відбувся семінар-практикум «Порядок одержання дозволу (ліцензії) на здійснення окремих видів підприємницької діяльності»

Семінар-практикум з циклу ТУ «Організація забезпечення населення лікарськими препаратами в умовах ринку», що проходить з 27 травня по 27 червня 2019 р. у м. Харків, провела доцент кафедри управління та економіки фармації ІПКСФ НФаУ Зарічкова Марія Володимирівна.

Семінар-практикум відбувся з використанням педагогічних засобів активізації навчального процесу, зокрема дерева рішень, структурованих дебатів, мозкової атаки, дидактичної гри, тощо.

Марія Володимирівна звернула увагу слухачів циклу на головні напрямами розвитку ліцензування протягом останніх років, законодавчого регулювання ключових бізнес-процесів аптечних закладів та їх наближення до європейських норм, активну та конструктивну міжнародну співпрацю України у сфері GРP, інспектування та ліцензування, а також у запровадженні міжнародної системи стандартів для взаємного визнання результатів інспектувань.

Під час практичної частини семінару зі слухачами були опрацьовані актуальні питання порядку одержання дозволів (ліцензій) на здійснення відповідної діяльності, запровадження вимог належної аптечної практики і удосконалені навички провізорів та фармацевтів при: отриманні необхідних дозволів на здійснення діяльності пов’язаної з виготовленням, отриманням, зберіганням, розповсюдженням, застосуванням, відпуском і утилізацією лікарських засобів та медичних виробів, запровадження самоінспекцій (заходи внутрішнього контролю на рівні аптек), а також обговорені коригувальні заходи при виявлені негативних відхилень в ході цього процесу для самовдосконалення суб’єкта господарювання, тощо.

Print Friendly, PDF & Email