13 грудня 2019 р. науковці НФаУ отримали нагороди ХХI обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»

Дипломантом конкурсу у номінації «Викладач фундаментальних дисциплін» стала завідувач кафедри патологічної фізіології НФаУ, проф. Кононенко Н.М.

Переможцем у номінації «Директор (завідувач) бібліотеки» визнано директора наукової бібліотеки НФаУ Гавриш Н.Б.

Церемонія нагородження відбулася у Харківському національному університеті ім. Каразіна. Урочистий захід відкрили академік НАН України, ректор ХНУ ім. В.Н. Каразіна Бакіров В.С. та директор Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Бєлова Л.О.

Вітаючи переможців, голова Харківської обласної державної адміністрації Кучер О.В відзначив славетні історію та традиції вищої школи Харківщини, та побажав усім присутнім нових досягнень та успіху.

До освітян та науковців Слобожанщини з побажаннями також звернулися голова Харківської обласної ради Чернов С.І. та президент Національної академії правових наук України, завідувач кафедри теорії держави і права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Петришин О.В.