13 грудня 2019 р. викладачами кафедри соціальної фармації організовано тематичний квест «Школа з прав людини»

У рамках Всеукраїнського тижня права викладачами кафедри соціальної фармації – завідувачкою кафедри Волковою А.В., доцентом Болдарь Г.Є., асистентом Проскуровою Я.О. організовано тематичний квест «Школа з прав людини». Цей інноваційний за формою захід проведено зі студентами 1 та 2 груп 3 курсу спеціальності «Фармація».

На початку квесту студентам було представлено слайд-шоу, присвячене Загальній декларації прав людини, а також були роз’яснені правила його проведення квесту, роздані маршрутні листи. Під час змагання кожна команда пройшла 5 станцій. На першій станції перед командами стояло задання визначити які принципи (норми) Загальної декларації прав людини знайшли своє втілення у певних нормативно-правових актах України (Конституції, Цивільному кодексі, Господарському кодексі, Кримінальному кодексі, Законі «Основи законодавства України про охорону здоров’я»).

На другій станції командам було презентовано фото або тематичні зображення з питаннями до них, які мають змістовний зв’язок із історією та причинами прийняття Загальної декларації прав людини.

Дуже цікавим для учасників змагання стало й перебування на станції № 3, де кожному з них було запропоновано обрати картку із  афоризмом на правову тематику та висловити свою думку щодо його змісту. Навички аналітичного мислення продемонстрували студенти й на станції № 4. Перед ними поставили задачу написати на картці основоположне право людини, яке, на їх погляд, сьогодні найбільш вразливе в Україні або в інших державах світу.

Знання не тільки у галузі прав людини, а й фармацевтичного права необхідно було проявити студентам на  станції № 5. Тут командам необхідно було обрати картку із  назвою певної належної практики та висловити свою думку щодо того, які права людини цей документ захищає.