14 червня 2021 р. у НФаУ відбулося урочисте вручення сертифікатів розробникам дистанційних курсів

Протягом 2019-2020 н.р. у НФаУ проводилась апробація нових дистанційних курсів, розроблених кафедрами університету для освітнього процесу здобувачів вищої освіти 1-5 років навчання.

Кожен із апробованих дистанційних курсів підлягав експертній оцінці на відповідність вимогам «Положення про експертизу дистанційного курсу в НФаУ» за структурною, змістовною і методичною складовою.

У результаті проведеної кафедрами роботи зі створення й удосконалення дистанційних курсів, у минулому навчальному році десять дистанційних курсів підтвердили високий рівень і отримали сертифікати відповідності.

14 червня 2021 р., під час засідання Центральної методичної ради НФаУ, перший проректор з науково-педагогічної роботи Андрій Федосов урочисто вручив розробникам дистанційних курсів сертифікати і привітав із досягнутими результатами кафедри:

Дистанційний курс Кафедра-розробник
1 Англійська мова Іноземних мов
2 Військова підготовка Фармакотерапії
3 Лабораторна діагностика Клінічної лабораторної діагностики
4 Мікробіологія з основами епідеміології Мікробіології, вірусології та імунології
5 Органічна хімія Органічної хімії
6 Політологія Філософії та соціології
7 Системи якості у фармації Управління якістю
8 Технологія косметичних засобів Косметології і аромології
9 Фармакогнозія Фармакогнозії
10 Фармацевтична біотехнологія Біотехнології

Вітаємо з визнанням досягнень!

Бажаємо успіхів і натхнення в подальшій роботі!