14 грудня 2019 р. у Національному фармацевтичному університеті відбувся день відкритих дверей

Обираючи спеціальність, випускникам шкіл часто доводиться вивчати факультети, кафедри, інститути в складі закладів вищої освіти, в який вони готуються вступати. НФаУ вирішив полегшити завдання своїм вступникам і структурував всі освітні програми. НФаУ готує саме тих фахівців, які будуть затребувані, і орієнтується на проривні області і технології.

Знайомство з університетом розпочалося з виступу помічника ректора Олександра Сергійовича Кухтенко, який у своєму виступі відзначив переваги освіти у профільному закладі вищої освіти, розповів про умови навчання, матеріально-технічну базу, професорсько-викладацький склад, а також підкреслив високі показники працевлаштування випускників НФаУ.

В рамках презентації відповідальний секретар приймальної комісії, декан факультету фармацевтичних технологій та менеджменту Наталія Василівна Живора розповіла про особливості прийому до закладів вищої освіти у 2020 році. Гостям розповіли про особливості вибору освітніх програм, процедуру подачі документів та продемонстрували, чим живе університет.

Після виступу у вступників та їх батьків була можливість познайомитися з кафедрами та музеєм. Вступники прийняли участь у інтерактивних екскурсіях кафедр університету: біотехнології, косметології і аромології, лікарської та аналітичної токсикології, хімії природних сполук і нутриціології.