14 квітня 2018 р. відбувся «Ярмарок спеціальностей НФаУ»

Захід провели спільно з Харківським обласним центром зайнятості. Основна мета – надання профорієнтаційних послуг учням щодо вибору професії, умов вступу, знайомство з представниками фармації. Кафедра фармакотерапії під керівництвом професора Кіреєва І.В. організувала приїзд студентів Ізюмського медичного коледжу на “Ярмарок спеціальностей НФаУ”, з яким співпрацює декілька років.

Гості ярмарку мали змогу ознайомитися з Національним фармацевтичним університетом – матеріально-технічною базою, умовами навчання, з освітніми програмами. На питання практичного навчання та працевлаштування інформацію надавав відділ практики та працевлаштування НФаУ.

Відвідувачі ярмарку отримали інформацію про Коледж НФаУ. У ході заходу школярам було запропоновано пройти тестування за допомогою комп’ютерів з метою виявлення професійних навичок.

Проведено екскурсії по кафедрах технологічного та хімічного корпусів: аналітичної хімії, органічної хімії, аптечної технології ліків, біотехнології, організації та економіки фармації, фармацевтичного маркетингу та менеджменту, технології ліків, косметології і аромології, фізичного виховання та здоров’я, музею історії НФаУ, харчувальному комплексу університету.