14 квітня 2020 р. Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ провів onlіnе міжкафедральній методичний семінар з відповідальними за розвиток дистанційного навчання та методистами кафедр

У заході взяли участь: директор Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Галій Лариса Віталіївна, доктор фарм. наук, профессор; декан факультету підвищення кваліфікації Мороз Світлана Григорівна, канд.економ. наук, доцент; відповідальні за розвиток дистанційного навчання та методисти кафедр ІПКСФ.

Головним завданням методичного семінару було проведення експертизи  дистанційних курсів, які розробляються кафедрами ІПКСФ, на відповідність Положенню про експертизу ДК у Національному фармацевтичному університеті.

На прикладі дистанційного курсу тематичного удосконалення «Організація забезпечення населення лікарськими препаратами в умовах ринку» (ТУ-17)» розробленого на кафедрі УЕФ ІПКСФ НФаУ, встановлювалася відповідність структури курсу, його окремих елементів критеріям, які регламентовані Положенням.

В ході обговорення були окресленні напрямки вдосконалення педагогічного дизайну дистанційних курсів, створення навчального контенту для всіх типів суб’єктів (візуалів, аудіалів, кінестетиків, дискретів), використання таксономії Блума для деталізації освітних цілей та вибору найефективних технологій навчання.