14 листопада 2019 р. відбувся інтелектуально-творчий конкурс «Битва факультетів»

14 листопада 2019 р. з нагоди Міжнародного дня студента відбувся інтелектуально-творчий конкурс «Битва факультетів».

У заході взяли участь 4 команди : факультету медико-фармацевтичних технологій, фармацевтичного факультету, факультету фармацевтичних технологій та менеджменту і команда Коледжу НФаУ. Грали викладачі, співробітники деканатів та студенти разом. Кожна команда була готова до самої запеклої боротьби!

До журі конкурсу входили представники адміністрації НФаУ та Обласного комітету профспілкової організації працівників охорони здоров’я, практичної медицини і фармації.

З вітальним словом до присутніх звернувся перший проректор НФаУ, доцент Федосов А.І. У своїй промові  він передав учасникам конкурсу поздоровлення ректора НФаУ, професора Котвіцької А.А,  побажання позитивних вражень, творчого натхнення, вірних рішень в подоланні найскладніших задач, ентузіазму у навчанні та вірності у дружбі та коханні.

Команди представили глядачам відео про свої факультети/Коледж, зробили презентацію візитівки, змагались у вікторині, де блискуче показали свою ерудованість та знання історії нашої alma mater.

Увесь час за глядачами пильнувало відповідальне око Культурного центру НФаУ: були і пісенні номера і танцювальні, ведучі заряджали драйвом і позитивом.

Окремо оцінювався творчий конкурс серед студентів. Команди вибороли перемогу в окремих номінаціях:

• Глядацький вибір – команда фармацевтичного факультету НФаУ «Вітамінки»;
  • Креативні технології – команда факультету фармацевтичних технологій та менеджменту НФаУ «ФТІМ»;
  • Яскрава акторська гра – команда Коледжу НФаУ.

Абсолютним переможцем інтелектуально-творчого конкурсу «Битва факультетів» стала команда факультету медико-фармацевтичних технологій.

Почесну грамоту за перемогу в «Арт-виставці творчих робіт» інтелектуально-творчого конкурсу «Битва факультетів» отримала студентка фармацевтичного факультету Сподникайло Вероніка за роботу «З любов’ю до Аlma mater».

Вболівати та просто подивитися на «Битву факультетів» прийшло більше 400 глядачів.

Sapere aude! Наважся знати!