15 квітня 2021 р. відбулась олімпіада НФаУ з фармакології

15 квітня 2021 р. відбулася традиційна олімпіада НФаУ з фармакології. У зв’язку з карантинними обмеженнями її вперше проведено в дистанційному форматі з використанням програми ZOOM і платформи Pharmel.

В олімпіаді взяли участь 25 студентів 3 курсу, на якому вивчають фармакологію, а також 4 студенти 4 курсу, які брали участь в аналогічній олімпіаді 2020 р. і вже успішно склали іспит із цього предмету, але мали бажання випробувати себе знов.

Скріншоти демонструють, як проходила олімпіада. Після короткого інструктажу студентам було запропоновано 10 завдань із різних тем фармакології.

З урахуванням важливості інтеграції різних дисциплін у підготовці майбутнього фахівця деякі з них тісно пов’язані з фармакогнозією, органічною та фармацевтичною хімією. На виконання кожного завдання відводилося 6 хвилин. Протягом цього обмеженого часу олімпійці давали короткі відповіді на 5 питань відкритого типу з використанням Google форми, розраховували дозу одного з препаратів і виписували рецепт.

Після виконання завдань, коли всі відповіді були відправлені в оргкомітет, завідувач кафедри, професор Сергій Штриголь обговорив із олімпійцями всі завдання та ознайомив із критеріями оцінювання (1 бал за повну правильну відповідь на кожне питання, у підсумку максимум 50 балів), які дозволяють швидко та об’єктивно визначити рейтинг кожного учасника.

Результати олімпіади