15 листопада 2019 р. НФаУ отримав Гран-прі та звання «Лідера вищої освіти України» на 35 міжнародній виставці «Освіта та кар’єра. День студента 2019»

У виставкових івентах представники Національного фармацевтичного університету Романько Т. А., директор видавничого центру, Гнатюк М. О., провідний фахівець відділу управління якістю презентували діяльність університету. Фахівці ознайомили цільову аудиторію з широким спектром освітніх послуг, досягнень та здобутків, які є безцінним надбанням НФаУ за його багаторічну історію.

Цьогоріч акцент був поставлений на видавничій діяльності НФаУ. Із 1993 року функціонує видавничий центр університету, метою якого є — створення нової української навчальної літератури у сфері фармації для забезпечення контингенту студентів якісною науковою, навчальною та методичною літературою, яка і по теперішній час випускається під брендом університету. Тому на виставці «Освіта та кар’єра. День студента 2019», яка традиційно проходила в Центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» у м. Київ, НФаУ отримав Гран-прі в номінації «Видання підручників та навчальних посібників нового покоління».

Також НФаУ був удостоєний звання «Лідера вищої освіти України».

Вітаємо спільноту Національного фармацевтичного університету з нагородами!