15 листопада 2019 р. пройшла VІІ науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Актуальні проблеми розвитку галузевої економіки та логістики»

15 листопада 2019 р. кафедра управління та економіки підприємства провела VІІ науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Актуальні проблеми розвитку галузевої економіки та логістики».

Мета конференції: визначення напрямків удосконалення економічної, логістичної, інноваційної діяльності підприємств в ринковій економіці й підготовки сучасних кадрів, обговорення актуальних наукових та практичних проблем забезпечення сталого розвитку у фармації із залученням вчених, фахівців-практиків, викладачів навчальних закладів та дослідників, докторантів, аспірантів, підприємців з України та зарубіжжя.

Основні напрями роботи конференції:

• Сучасні механізми активізації соціально-економічного розвитку і підвищення конкурентоспроможності на рівні галузі, регіону, підприємства.
  • Перспективи подальшої інтеграції менеджменту, маркетингу та логістики
  • Формування професійної компетентності майбутнього фахівця
  • Актуальні проблеми реформування системи охорони здоров’я в Україні
  • Актуальні проблеми та перспективи розвитку фармакоекономічних досліджень
  • Стратегічні напрями підвищення конкурентоспроможності фармацевтичних підприємств (організацій)
  • Результати наукових досліджень студентів

Матеріали конференції нараховують більше 150 статей та тез доповідей у збірнику матеріалів конференції (в т.ч. 8 доповідей на пленарному засіданні, 7 доповідей на секційному засіданні) від вчених, магістрантів, аспірантів, докторантів, співробітників аптечних установ, фармацевтичних фірм, підприємств, викладачів фармацевтичних та медичних закладів вищої освіти англійською, українською та російською мовами.