15 листопада 2021 р. НФаУ взяв участь  в онлайн-тренінгу «Інтерпретація даних заради якісних змін»

15 листопада співробітники навчально-дослідної частини НФаУ взяли участь в онлайн-тренінгу «Інтерпретація даних заради якісних змін», який проводився в рамках проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» від імені Американських Рад з міжнародної освіти.

Під час вебінару обговорювалися питання щодо принципів академічної доброчесності та перспектив впровадження найкращих міжнародних практик забезпечення якості освіти серед закладів вищої освіти України.

Спікерами тренінгу виступили Девід Реттингер (Університет Мері Вашингтон, США); Тріша Бертрам Галлант (Каліфорнійський університет у Сан-Дієго, США); Аманда МакКензі (Університет Ватерлоо, Канада).

Учасники тренінгу ознайомилися з:

• основами академічної доброчесності від Міжнародного центру з Академічної доброчесності (Фундаментальні принципи академічної доброчесності);
  • якістю освіти з міжнародної перспективи.