16-18 березня 2017 р. у Києві в Палаці дітей та юнацтва відбулася VIII щорічна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017» та V виставка освіти за кордоном «World Edu»

Виставка зібрала майже 800 представників із усіх регіонів України та 14 держав світу: Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю та Італії. Українську вищу школу представляли 98 вітчизняних університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ.

Перший проректор НФаУ, професор А.А. Котвіцька у рамках виставки провела презентацію на тему «Партнерство з роботодавцями як стратегічний ресурс розвитку Національного фармацевтичного університету», в ході якої відбулося спілкування з роботодавцями, абітурієнтами, партнерами та ЗМІ.

За результатами участі у рейтингових конкурсах Національний фармацевтичний університет виборов Гран-Прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», Золоту медаль у номінації «Партнерство як стратегічний ресурс інноваційного розвитку навчальних закладів», «Сертифікат якості наукових публікацій», Почесну Грамоту ректору НФаУ В.П. Черних «За плідну працю та активну організаторську діяльність із модернізації національної системи освіти» та диплом Національному фармацевтичному університету «За активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти».