16 – 18 жовтня 2019 р. відбулася екскурсія студентів та викладачів Рівненської медичної академії до НФаУ

Дуже приємно, коли до тебе в гості приходять друзі! Національний фармацевтичний університет їх має багато, в усіх куточках світу, в усіх куточках України.

З 16 по 18 жовтня НФаУ відвідали студенти-випускники Рівненської медичної академії. Вони побачили всю велич та красу Харківщини та фармації. Екскурсії кафедрами університету, мешкання в гуртожитках НФаУ, візити до наших студентських ресторанів, приємні зустрічі та яскраві емоції першої столиці України – це те, що отримали наші гості.
Дуже приємно, що плідно проходить співпраця НФаУ з медичними, фармацевтичними коледжами та училищами. І вже 23 жовтня ми зустрічаємо студентів та викладачів Шосткінського медичного училища.