16 червня 2021 р. студенти НФаУ отримали нагороди конкурсу студентської художньої самодіяльності «Студентська весна – 2021» м. Харкова

16 червня у креативному просторі Promodo Hub відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу студентської художньої самодіяльності «Студентська весна – 2021» м. Харкова.

Національний фармацевтичний університет гідно представили творчі колективи культурного центру НФаУ: ансамбль народної пісні «Гердан» та студія естрадної пісні «Ексклюзив».

Перемогу у конкурсі «Студентська весна – 2021» вибороли:

І місце – Ян Горинчой, студент 4 курсу фармацевтичного факультету – у номінації «Інструментальний жанр – естрадне класичне соло» (художній керівник Наталя Ільюхіна);

ІІ місце – Азза Юсра, студентка 4 курсу факультету з підготовки іноземних громадян – у номінації «Естрадний вокал, соло» (художній керівник Тетяна Шабалтас);

ІІ місце – Діана Макрушина, студентка  4 курсу факультету фармацевтичних технологій та менеджменту і художній керівник Наталя Ільюхіна – у номінації «Вокально-інструментальний дует».

Переможців у номінаціях відзначено дипломами та пам`ятними статуетками.

Особливу відзнаку – диплом «За якісну підготовку та високий рейтинг конкурсу» – отримала директор культурного центру НФаУ Олена Москаленко.

Урочистості щодо підбиття підсумків конкурсу «Студентська весна – 2021» відбулися у теплій, творчій атмосфері. Вечір завершився святковим концертом та спілкуванням із представниками закладів вищої освіти м. Харкова.

Дякуємо організаторам і членам журі конкурсу «Студентська весна – 2021» та щиро вітаємо наших талановитих здобувачів вищої освіти й керівників творчих колективів культурного центру НФаУ!

Бажаємо невичерпного натхнення для подальшого розвитку та втілення творчих мрій!