16 листопада 2021 р. відбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

16 листопада на кафедрі фундаментальної та мовної підготовки Національного фармацевтичного університету в дистанційному форматі на платформах Zoom та Pharmel пройшов І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Мета конкурсу – вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Конкурс започаткований як щорічний загальнонаціональний захід і добре відомий не лише в Україні, але й за її межами. Щорічно він перетворюється на великий марафон, упродовж якого юнаки і дівчата змагаються за звання кращих знавців української мови та літератури.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь студенти фармацевтичного факультету, факультету медико-фармацевтичних технологій, факультету фармацевтичних технологій та менеджменту.

Переможці представлять Національний фармацевтичний університет на обласному турі конкурсу.