16 вересня 2020 р. відбулося засідання Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації

16 вересня на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка відбулося чергове засідання Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації. Від Національного фармацевтичного університету взяла участь у засіданні асистент кафедри соціальної фармації, голова РМВ НФаУ, секретар РМВ при ХОДА Сурікова Ірина.

Головним питанням порядку денного засідання було обговорення плану діяльності та напрямів роботи Ради на 2020/2021 навчальний рік. Поза увагою не залишилася активізація участі наукової молоді в обласних та Всеукраїнських конкурсах.