16 жовтня 2019 р. у НФаУ відбулося урочисте вручення сертифікатів розробникам дистанційних курсів

Протягом 2018-2019 н.р. НФаУ проводив апробацію нових дистанційних курсів, розроблених кафедрами університету для навчального процесу здобувачів вищої освіти 2-4 років навчання. Кожен з апробованих дистанційних курсів підлягав експертній оцінці на відповідність вимогам «Положення про експертизу дистанційного курсу в НФаУ» за структурною, змістовною і методичною складовою.

В результаті проведеної кафедрами активної роботи зі створення і удосконалення дистанційних курсів, у минулому навчальному році двадцять один дистанційний курс підтвердив свій високий рівень і отримав сертифікат відповідності.

16 жовтня 2019 р. під час засідання Центральної методичної ради НФаУ, перший проректор з науково-педагогічної роботи А.І. Федосов урочисто вручив розробникам дистанційних курсів сертифікати і привітав з досягнутими результатами наступні кафедри:

Назва дистанційного курсу

1.        Аналітичної хімії Аналітична хімія
2.        Іноземних мов

(за професійним спрямуванням)

3.        Аптечної технології ліків Аптечна технологія ліків
4.        Технології ліків Аптечна технологія ліків
5.        Біологічної хімії Біологічна хімія
6.        Фармакотерапії

Військова підготовка.

Модуль 1

7.        Фармацевтичного маркетингу та менеджменту Етика та деонтологія у фармації
8.        Неорганічної хімії Загальна та неорганічна хімія
9.        Українознавства та латинської мови

Українська мова та культура України.

Модуль: Українська мова

10.   Клінічної фармакології та клінічної фармації Клінічна фармація та фармацевтична опіка
11.   Лікарської та аналітичної токсикології Лікарська та аналітична токсикологія
12.   Філософії та соціології Логіка
13.   Товарознавства Медичне та фармацевтичне товарознавство
14.   Нутриціології та фармацевтичної броматології Нутриціологія та броматологія
15.   Організації та економіки фармації Організація та економіка фармації
16.   Заводської технології ліків Промислова технологія лікарських засобів
17.   Промислової фармації Промислова технологія лікарських засобів
18.   Управління та економіки підприємства Управління інноваційною діяльністю
19.   Хімії природних сполук Фармакогнозія
20.   Фармакології Фармакологія
21.   Фармакотерапії Фармакотерапія з фармакокінетикою

Вітаємо з визнанням Ваших досягнень! Бажаємо успіхів і натхнення в подальшій роботі!

Електронний варіант сертифікату можна скачати тут.