17-19 листопада 2016 р. Національний фармацевтичний університет взяв участь в двадцять дев’ятій Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – день студента 2016»

Яка відбулася в Києві у приміщенні центру Ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2). Захід зібрав понад 100 учасників з різних регіонів України та зарубіжних держав.

Університет отримав почесне звання «Лідер вищої освіти України» у рейтинговому виставковому конкурсі, був нагороджений дипломом та пам’ятною нагородою Гран-Прі у номінації «Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу», а також дипломом у номінації «Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі».

[uptolike]