17 листопада 2017 р. відбувся інтерактивний воркшоп та виставка «Музей грошей НБУ»

Заходи проходили на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи»

Викладачі кафедри ФММ доц. І.В. Тіманюк та доц. І.В. Бондарєва і студенти 4 курсу спеціальності «Маркетинг» відвідали інтерактивний воркшоп та виставку «Музей грошей НБУ» й зону cashless і прослухали лекції, присвячені Дням фінансової обізнаності, що проходили на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» за темами: «Історія створення сучасної гривні», «Елементи захисту українських грошей», «Нове у споживчому кредитуванні: поради позичальнику», «Безпека банківських вкладників».